Kilka dni temu postanowiłam, że spróbuję pisać na naszym blogu w dwóch językach – polskim i angielskim. Oprócz tych dwóch języków umiem trochę mówić po hiszpańsku, francusku i niemiecku, ale na razie dwa języki na blogu wystarczą:) Chociaż może któregoś dnia napiszę coś po hiszpańsku… Bardzo lubię ten język! Wiem, że nie jestem rewelacyjna jeśli chodzi o języki obce, ale proszę Was o cierpliwość – cały czas się uczę.
Nie ma wątpliwości, że język polski jest dość trudnym językiem, więc pomyślałam, że dzięki angielskim wpisom coraz więcej ludzi będzie nas odwiedzać. Mam nadzieję, że ktoś uzna ten blog i mój pomysł za przydatny:)
Na zakończenie chciałabym Wam napisać o tym, że mam dla Was niespodziankę! Wkrótce pojawi się tutorial. Nie przegapcie go!Few days ago I decided that I’ll try to write entries in two languages – Polish and English. Except these languages I can also speak a bit Spanish, French and German but for now two languages is enough:) Although maybe one day I’ll write something in Spanish… I like this language very much! I know that I’m not perfect as far as foreign languages are concerned but please try to be patient – I’m still learning.
There’s no doubt that Polish is a quite difficult language so I thought that thanks to entries in English more and more people could visit us. I hope that someone will find this blog and my idea useful:)
At the end of this entry I want to write you that I have a surprise for you! Soon a tutorial appears here. Do not miss that!

Autor: Asia